Obraz na plátně SAMIRA -B- 72X4,5X102 cm

Neohodnoceno
3 120 Kč 2 578,51 Kč bez DPH
Skladem v EU (do 30 dnů)
Můžeme doručit do:
27.8.2024

Tento krásný zarámovaný obraz na plátně Samira B  je dokonalým uměleckým dílem, které obohatí váš domov nebo kancelář. Tento obraz na plátně, který vytvořil talentovaný umělec Mauro Ferretti, přitahuje pozornost svými zářivými barvami a jedinečným stylem. Rám z jedlového dřeva dodává nádech elegance a činí tento obraz ještě více fascinujícím. Se svými rozměry 72×4,5×102 cm je tento obraz na plátně ideální pro umístění do různých prostor, od obývacího pokoje až po ložnici. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento krásný zarámovaný obraz na plátně Samira B je dokonalým uměleckým dílem, které obohatí váš domov nebo kancelář. Tento obraz na plátně, který vytvořil talentovaný umělec Mauro Ferretti, přitahuje pozornost svými zářivými barvami a jedinečným stylem. Rám z jedlového dřeva dodává nádech elegance a činí tento obraz ještě více fascinujícím. Se svými rozměry 72×4,5×102 cm je tento obraz na plátně ideální pro umístění do různých prostor, od obývacího pokoje až po ložnici. Dodejte svému domovu nádech třídy a originality s tímto úžasným zarámovaným obrazem na plátně Samira B.

Doplňkové parametry

Kategorie: Obrazy
Materiál: Plátno a jedlové dřevo
Rozměry: 72X4,5X102 cm

Mauro Ferretti působí na evropské scéně více než 30 let a vznikla zejména díky tvůrčímu talentu majitele. Díky zkušenostem získaným v oblasti nábytku a hluboké znalosti potřeb trhu vytváří exkluzivní a inovativní produkty. Moderní materiály, propracované detaily, elegance a jedinečnost. Všechny tyto hodnoty jsou unikátním rukopisem uměleckých designérů Mauro Ferretti.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.