Doprava a platba

 

 

Všechny zásilky jsou zasílány dopravními společnostmi:

1.Direct Parcel Distribution CZ, s. r. o., Identifikační číslo 61329266, se sídlem Říčany u Prahy, Modletice 135, PSČ 251 01, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 52346 (dále jen „dopravní společnost“), nedohodnou - li se prodávající a kupující jinak.

2.  PPL CZ s.r.o., identifikační číslo 25194798, se sídlem K Borovému 99, Jažlovice, 251 01, Říčany, zapsaná  u rejstříkového soudu v Praze, spisová zn.: C 105858 (dále jen  „dopravní společnost“), nedohodnou - li se prodávající a kupující jinak.

DPD Privat (doručení domů/firmy) a DPD Pickup (doručení na odběrné místo) - dopravu na Vámi zvolenou adresu zajišťuje společnost DPD, která vám doručí zásilku do druhého dne. V případě, že Vám termín nebude vyhovovat, tak si můžete přímo u společnosti DPD doručení posunout na den, který Vám bude vyhovovat.

Ve chvíli, kdy odejde zásilka z našeho skladu, tak Vám přepravní společnost DPD pošle SMS a e-mail s informací, že následující den můžete očekávat doručení Vaší zásilky. V den doručení Vám DPD upřesní čas, kdy k vám kurýr dorazí se zásilkou. V sms také obdržíte přístupové údaje do webové aplikace DPD, kde uvidíte, jak se k Vám zásilka přibližuje. V aplikaci si také můžete změnit adresu, termín doručení,  nebo zvolit osobní odběr ve výdejním místě Pickup, které Vám vyhovuje a je v blízkosti Vašeho bydliště, nebo pracoviště.

V případě, že máte zásilku na dobírku, můžete kurýrovi zaplatit  jak v hotovosti, tak kartou.

Cena dopravného se pohybuje v rámci České republiky od 99,– Kč do 1149,-Kč (DPD Privat - doručení domů, nebo do firmy). Cena závisí na hmotnosti a objemnosti objednávky. Ceny jsou uvedeny s DPH.

Při objednání 2 kusů zboží se automaticky uplatní sazba za dopravné u dražšího výrobku.

PPL (doručení domů/firmy) - dopravu na Vámi zvolenou adresu zajišťuje společnost PPL, která vám doručí zásilku do druhého dne. V případě, že Vám termín nebude vyhovovat, tak si můžete přímo u společnosti PPL doručení posunout na den, který Vám bude vyhovovat.

Ve chvíli, kdy odejde zásilka z našeho skladu, tak Vám přepravní společnost PPL pošle SMS a e-mail s informací, že následující den můžete očekávat doručení Vaší zásilky. V den doručení Vám PPL upřesní čas, kdy k vám kurýr dorazí se zásilkou. V případě, že máte zásilku na dobírku, můžete kurýrovi zaplatit jak v hotovosti, tak kartou.

Cena dopravného v rámci České republiky je od 99,– Kč do 1149,-Kč. Cena závisí na hmotnosti a objemnosti objednávky. Ceny jsou uvedeny s DPH.

Při objednání 2 kusů zboží se automaticky uplatní sazba za dopravné u dražšího výrobku.

  

ZPŮSOB PLATBY

1. Dobírkou při doručení: Váši objednávku můžete zaplatit až při doručení, dobírku můžete zaplatit jak v hotovosti, tak platební kartou. Všichni řidiči DPD i PPL jsou vybaveni mobilním platebním terminálem.

2. Bankovním převodem: Číslo našeho účtu je 291882612/0300, vedený u společnostiČeskoslovenská obchodní banka, a.s. Variabilní symbol odpovídá číslu vaší objednávky. Objednávka bude odeslána po obdržení platby, doporučujeme provést bankovní převod co nejdříve po provedení objednávky, abychom Vám mohli zásilku co nejdříve dodat.

3. On-line platební kartou: Svoji objednávku můžete zaplatit kartou on-line. Při dokončení objednávky budete automaticky přesměrováni na platební bránu. Pokud by on-line platba selhala, můžete zvolit jinou možnost platby, nebo zkusit zaplatit znovu. 

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.