B2B spolupráce

B2B spolupráce

 

Proč spolupracovat právě s námi?

  • Dodavatelé pouze z EU
  • Kvalitní a zákazníky dlouhodobě ověřené výrobky
  • Osobní přístup
  • Rychlé zpracování nabídek
  • Zákaznická podpora
  • Individuální platební podmínky

 

V oblasti prodeje designového nábytku a interiérových doplňků se na trhu pohybujeme už od roku 2014. Měli jsme tak možnost vyzkoušet řadu dodavatelů, z nichž jsme vybrali ty nejspolehlivější. Jelikož kvalita produktů a rychlost komunikace je pro nás na prvním místě, jsou naši dodavatelé výhradně z EU.

 

Pokud Vás zajímají bližší informace a rádi byste s námi spolupracovali, neváhejte nás kontaktovat na info@mujhouse.cz.

 

Designéři, architekti

Jste architekt, bytový designér či se zabýváte oblastí interiérového designu? Velice rádi s Vámi navážeme spolupráci a probereme možnosti využití našich produktů.

 

Developeři

Plánujete rozsáhlejší projekt? Chystáte výstavbu nebo rekonstrukci veřejných prostor či bytů? Poohlížíte se po vhodném dodavateli většího objemu zboží? Rádi Vám vyjdeme vstříc.

 

Komerční prostory

Naše zboží je díky své materiálové rozmanitosti a mnoha barevným variantám vhodné jak do útulných kaváren, tak pro moderní veřejné prostory. Z naší nabídky si vybere každý, přesvědčte se o tom sami.

 

Renovace nemovitostí, nemovitosti určené k pronájmu (Airbnb apod.)

Často se na nás obrací majitelé oblíbené služby Airbnb, jejichž cílem je pronajímat krásný a funkční prostor za super cenu. Takové zakázky vyžadují komplexní zpracování, což je výzva, kterou moc rádi přijímáme.

 

Individuální velkoobjemové objednávky

Větší objednávky pro nás nejsou problém. Snažíme se maximálně vyhovět každému. Pokud jste v databázi produktů nenašli přesně to, co hledáte, jsme schopni zajistit i konkrétní položky přesně podle Vašich představ.

 

Nezapadáte ani do jedné kategorie, a přesto byste s námi rádi spolupracovali? Neváhejte nás kontaktovat na e-mail: info@mujhouse.cz.

 

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.