Obraz na plátně ALEXANDRA -B- 92X4,5X122 cm

Neohodnoceno
4 174 Kč 3 449,59 Kč bez DPH
Skladem v EU (do 30 dnů)
Můžeme doručit do:
27.8.2024

Pokud hledáte jedinečné umělecké dílo s velkým vizuálním dopadem, zarámovaný obraz na plátně Alexandra B od Maura Ferrettiho je pro vás ideální volbou. Tento obraz, ručně vyrobený na vysoce kvalitním plátně a upevněný na masivním rámu z jedlového dřeva, je poutavým uměleckým dílem, které zanechává trvalý dojem. Díky svým rozměrům 92×4,5×122 cm dokáže svou krásou a elegancí obohatit každý prostor. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokud hledáte jedinečné umělecké dílo s velkým vizuálním dopadem, zarámovaný obraz na plátně Alexandra B od Maura Ferrettiho je pro vás ideální volbou. Tento obraz, ručně vyrobený na vysoce kvalitním plátně a upevněný na masivním rámu z jedlového dřeva, je poutavým uměleckým dílem, které zanechává trvalý dojem. Díky svým rozměrům 92×4,5×122 cm dokáže svou krásou a elegancí obohatit každý prostor. Nechte se ovládnout mistrovstvím a kreativitou Maura Ferrettiho a udělejte ze svého domova ještě výjimečnější místo.

Doplňkové parametry

Kategorie: Obrazy
Materiál: Plátno a jedlové dřevo
Rozměry: 92X4,5X122 cm

Mauro Ferretti působí na evropské scéně více než 30 let a vznikla zejména díky tvůrčímu talentu majitele. Díky zkušenostem získaným v oblasti nábytku a hluboké znalosti potřeb trhu vytváří exkluzivní a inovativní produkty. Moderní materiály, propracované detaily, elegance a jedinečnost. Všechny tyto hodnoty jsou unikátním rukopisem uměleckých designérů Mauro Ferretti.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.