Hnědý dubový jídelní stůl Tyler 120/165 cm

Neohodnoceno
Značka: Rowico
29 039 Kč –15 %
Hnědý dubový jídelní stůl Tyler 120/165 cm
29 039 Kč –15 % 24 683 Kč 20 399,17 Kč bez DPH
Skladem v EU (do 30 dnů)
Můžeme doručit do:
19.8.2024

Jídelní stůl Tyler je nadčasový kulatý stůl vyrobený z masivního hnědě olejovaného dubu s certifikací FSC® ve skandinávském designu. Při zakoupení stolu je zahrnuto jedno vkládací křídlo a můžete si dokoupit další vkládací list 45 cm, čímž se z něj stane celý jídelní stůl 210 cm. Dostupné v několika velikostech.

POVRCHOVÁ ÚPRAVA: Jídelní stůl byl ošetřen nátěrem Rubio Monocoat, který poskytuje odolný povrch, který účinně odolává opotřebení. To znamená, že stůl před použitím nevyžaduje další ošetření. Pro zachování krásy stolu doporučujeme pravidelnou údržbu přípravkem RUBIO Surface Care pro účinné čištění skvrn (v případě potřeby) a také přípravkem RUBIO Refresh Eco pro osvěžení dřevěného povrchu (v případě potřeby až 4krát ročně). Další informace jsou k dispozici v pokynech pro péči.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento výrobek má přidělen certifikát FSC® Forest Stewardship Council, což je mezinárodní nezisková organizace. Založena byla v roce 1993, sídlo má v Bonnu. Uděluje také značku označující výrobky, které vznikly v souladu se zásadami udržitelného lesního hospodaření. Tento výrobek má certifikaci FSC 100%. Materiál pro jeho výrobu pochází z FSC certifikovaného lesa nebo plantáže a nebyl během zpracovatelského řetězce smíšen s materiálem jiné kategorie.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kulaté jídelní stoly
Hloubka: 120 cm
Šířka: 120 cm
Výška: 74 cm
Barva: Hnědá
Materiál: Dřevo
Váha: 39 kg
Vyžaduje montáž: NE

Rowico je švédská značka, která byla založena v roce 1971 Rolandem Hammargrenem. Jedná se o rodinnou firmu, která má nábytek v krvi. Pracuje zejména s poctivým dřevem a hledí na nejnovější a aktuální trendy. Unikátní design je základním jádrem étosu Rowico. V portfoliu této značky najdete zejména nábytek ve skandinávském minimalistickém stylu. 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.