Bělený dubový jídelní stůl Carradale 130 cm s černými nohami V

Neohodnoceno
Značka: Rowico
33 879 Kč –15 %
Bělený dubový jídelní stůl Carradale 130 cm s černými nohami V
33 879 Kč –15 % 28 797 Kč 23 799,17 Kč bez DPH
Skladem v EU (do 30 dnů)
Můžeme doručit do:
27.8.2024

Jídelní stůl Carradale z nabíleného olejovaného dubu s certifikátem FSC®. Dvoudílná masivní stolová deska s kartáčovaným povrchem a práškově lakovanými černými kovovými nohami ve tvaru V. Jídelní stůl je součástí flexibilní série Carradale, kde si můžete navrhnout stůl tak, jak ho chcete, výběrem z různých velikostí, tvarů a barev.

POVRCHOVÁ ÚPRAVA: Jídelní stůl byl ošetřen vrstvou Rubio Monocoat, která poskytuje odolný povrch, který účinně odolává opotřebení. To znamená, že stůl před použitím nevyžaduje další ošetření. Pro zachování krásy stolu doporučujeme pravidelnou údržbu přípravkem RUBIO Surface Care pro účinné čištění skvrn (v případě potřeby) a také přípravkem RUBIO Refresh Eco pro osvěžení dřevěného povrchu (v případě potřeby až 4krát ročně). Další informace jsou k dispozici v pokynech pro péči.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento výrobek má přidělen certifikát FSC® Forest Stewardship Council, což je mezinárodní nezisková organizace. Založena byla v roce 1993, sídlo má v Bonnu. Uděluje také značku označující výrobky, které vznikly v souladu se zásadami udržitelného lesního hospodaření. Tento výrobek má certifikaci FSC 100%. Materiál pro jeho výrobu pochází z FSC certifikovaného lesa nebo plantáže a nebyl během zpracovatelského řetězce smíšen s materiálem jiné kategorie.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kulaté jídelní stoly
Hloubka: 130 cm
Šířka: 130 cm
Výška: 75 cm
Barva: Bělená, černá
Materiál: Dřevo, kov
Váha: 46 kg
Vyžaduje montáž: NE

Rowico je švédská značka, která byla založena v roce 1971 Rolandem Hammargrenem. Jedná se o rodinnou firmu, která má nábytek v krvi. Pracuje zejména s poctivým dřevem a hledí na nejnovější a aktuální trendy. Unikátní design je základním jádrem étosu Rowico. V portfoliu této značky najdete zejména nábytek ve skandinávském minimalistickém stylu. 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.